Červen 2011

Dávám si pěkně dlouhou pauzu ;-)(

30. června 2011 v 20:39 | Rosy
Dávám si dlouhou pauzu od kupování koníků ;-) ;-(
protože bude ten pes a za něj hodně utratíme+ žrádlo ještě kočkám
no nic no ani mi to moc nevadí......
Zatím pp to bylo takové oznámko ale asi vás to nezajímá

Mé výzo

30. června 2011 v 20:29 | Rosy
No takže bylo super jsem ve 4.třídě a mám samí jedničky :-) vylapšila jsem si tu 2 z matiki jak jsem měla v 1. pololetí!!!!!!! No a konečně prázky jupííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!! No tak za 8 dní jedeme do Španělska a vracíme se 17.7. 2011a hned 17.7. 2011 jedu na ciklo Tábor! Ale nejvíce se těším až z toho ciklotábora přijedu :-) a proč? Bude na mě čekat hafík jooooooooooooooo nejlepší dárek co kdy dostanu jupíííííí bude to krásná border kolie jménem Akim je to pes! Dnes jsme se na něm byli podívat hrozně kamarádskej jako kdyby nás znal celí život ale dlouho by jsme se neviděli! Pořád byněkoho olizoval a nepřestal by!!!!!!! Až mě Patrik naučí vkládat z mobilu fotky do PC tak vám dám dvě fotky Akimka protože jsem nechala foťák doma :-( Ale to je jedno protože až bude můj bude tu maximum jeho fotek xD!!!! A co vy máte psa? Jste s ním spokojeni? Anoooooooo? Tak si ho pořááááááááááádně užijte! No jinak dnes se zeptám mámi jestli bych místo té klisny z english riding setu nemohla prodat ELCR klisnu ta by stála 800Kč :-) nebo tak nějak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je pěkná glossy kobylka! Jinak k nám někdy brzy asi přijede Kiki-Tyse ale tento týden to nepůjde KIKI :-( ale ještě ti dám vědět kdy by to šlo ju????No jinak nevím o čem psát asi budu fotit a něco vám na tu dobu co budu ve Španělsku a na ciklo táboře přednastavím No do Španělska teda beru Toho Pstružáčka Tygrovatého xD a Westa (nechci abych jich brala tolik protože by se jim mohlo něco stát a nevešli by se do kufru) a ze SCH asi Spirita :-) Takže budou fotkyyyy!!!!
A potom ještě vezmu SCH psa border kolii Flay ta ještě nikde nebyla!
To je zatím vše zatím pp a mějtese zííííííííííííííííííííííííííítra a přeji hezké prázdniny!

Fotky

30. června 2011 v 19:44 | Rosy
tady jsou fotky zmenšeniny a kopie breyera SEabiscuita


Je mu podobný ne?


Kampak kluše?


Docela pěkná aý na tu kvalitu


Ta je povedená


:-)

žádný Zákon!

30. června 2011 v 19:34 | Rosy
Petro žádný Zákon to není ale kdyby se někdo přihlásil tak budu vědět o čem psát o té soutěži ale takto nevím o čem psát

Yasmin a Katko.......

30. června 2011 v 15:00 | Rosy
Proč bych měla mít blog jenom kvůli návštěvnosti? Hmmm..? Jenom mě mrzí že se do mých soutěží vžycky přihlásili dva lidi tak bych chtěla udělat KONEČNĚ Bnějakou soutěž kde by bylo hodně lidí chápete to? Jaké by vám to bylo kdyby se do vaší soutěže niko nepřihlásil? Také by vás to mrzelo né?

Má to vůbec smysl? Ne? tak NAZDAR!!!!!!!!!

29. června 2011 v 21:05 | Rosy
Hele má vůbec smysl tento blog? NE? tak nazdar!!!!!! Protože blog jsou i soutěže ale když se do nich nikdo nebude přihlašovat tak taky tento blog nemusí jít dál!!! Jako já myslela když udělám soutěž že vám tím udělám radost kdyby jste totiž vyhráli tak dostanete něco na koníka! Mě je to líto jestli se nepřihlásí alespň 7Lidí tak mě tu dost dlouho neuvidíte! Jste rádi? Jestli ano tak napište ať tento blog klidně smažu mě je to jedno!

Dnes.....

29. června 2011 v 20:07 | Rosy
..... jsem se dívala na Ruffian stáhla jsem si to na Flashku je to krásný film ale jak ta Ruffian uplně ohla tu nohu :-( chudá! Ale kdyby se potom necukala tak by si nezlomila tu druhou nohu a mohla ještě žít! A věděli jste to že ten kdo trénoval Ruffian trénoval i Secretariata?To je boží ale Secretariat byl stejně ze všech nejlepší xD

Pár fotek
obrázek jak běží Secretariat s Ruffian xD nemožné
Ruffian
Secretariat

Super

28. června 2011 v 21:25 | Rosy
Ani jsem vám neřekla že jsem v dnes něco dostala :-P
a to jesou dva koníci jsou to zmenšení breyeři ale sou stejní jako breyer je už vzácný je to ten Seabasciuit nebo tak nějak! Kamarádka mámi je viděla na burze a ona mi kupuje veškeré koníky které tam vidí :-) a sou uplně stejní jak ten doopravdickej BH traditional!
Zítra dám fotky zapoměla jsem je ve škole xD
to je BH

Co vám je?

28. června 2011 v 20:47 | Rosy
NKR je jiné než má Venkelka i kdyby to byl stejný název tak je to jedno je to jenom soutěž!!! A disciplíny jsou jiné akorád první je stejná druhá je kůň při práci a né na vyjíždce ale může tam být taky a poslední kolo je také jiné má tam být kůň co nejhezčeji!!!!

Soutěž NKR

27. června 2011 v 22:06 | Rosy
Tak mě vadí že do mích soutěží se skoro nikdo nepřihlasuje max 2 lidi to je mi líto zato do jiných soutěží přihlašujou skoro všichni!!!!!!!!!!!!!! TAK TEĎ VÁS PROSÍM ABY JSTE SE PŘIHLÁSILI DO MÉ SOUTĚŽE NEJNÁDHERNĚJŠÍ KŮŇ ROKU LÉPE ŘEČENO NKR!!!!!!! NEBUDE BODOVÁNÍ ŽÁDNÉ LÁŽO PLÁŽO BUDU HODNOTIT TŘI VĚCI KVALITU JAK JE FOTKA REÁLNÁ A V JAKÉM JE TO PROSTŘEDÍ!!!!! CENA NEBUDE ŽÁDNÝ DIPLOM ALE VĚCI NAKONÍKA KTERÉHO JSTE PŘIHLÁSILI!!!!!!!! U BODOVÁNÍ BUDU ŘÍKAT NIC VÍC NEŽ PRAVDU ALE NEBOJTE SE PŘIHLÁSIT! PŘIHLAŠOVAT SE BŮŽETE DO PÁTKU A FOTKY BUDU CHTÍT ZMENŠENÉ V SOBOTU NA EMAILU! POKUD JE NĚKDO NEPOŠLE BUDE DISKVALIFIKOVÁN. KDO POSTOUPÍ A KDO NEPOSTOUPÍ BUDU ROZHODOVAT JÁ!

PRAVIDLA!!!
1.CHCI VAŠE FOTKY POKUD ZJISTÍM ŽE JSOU STÁHLÉ JE DISKVALIFIKOVÁN!
2.ŽÁDNÉ HÁDKY
3.NECHCI NĚKOHO VIDĚT JAK PÍŠE ŽE TO NENÍ FÉR ŽE MĚL VYPADNOUT TEN DRUHÝ A TEN VYPADNOUT NEMĚL.
4.NESMÍ SE PODVÁDĚT TÍM MYSLÍM ŽE NĚKDO MÁ KAMARÁDA/KU KTERÝ)Á ÚŽASNĚ FOTÍ TAK ŽE NECHÁTE AŤ VÁM KONĚ VYFOTÍ A VY PAK MI TU FOTKU POŠLETE
5.NEPLEŤTE SE DO BODOVÁNÍ!!

BUDOU TŘI KOLA: KŮŇ NA PASTVINÁCH
KŮŇ PŘI PRÁCI
A ZÁVĚREČNÁ FOTKA KTERÁ MUSÍ BÝT NEJHEZČÍ ABY SI LIDÉ MOHLI ŘÍCT KRÁSA TO JE JEDNO JESTLI BUDE S ČLOVĚKEM NEBO NE!
¨
fOTKY TEDY POSÍLEJTE ZMENŠENÉ!!!!!!


PŘIHLÁŠKA:
PŘEZDÍVKA:
WEB RANCHE:
NÁZEV RANCHE:
jMÉNO KONÍKA:
(POKUD BUDE U KONÍKA PŘI PRÁCI ČLOVĚK)JMÉNO ČLOVĚKA:
ZNAČKA KONĚ:


PŘIHLÁŠKY POSÍLEJTE NA EMAIL Sixteen@email.cz


PRVNÍ MÍSTO:SEDLO NA KONÍKA KTERÉHO JSTE PŘIHLÁSILI
DRUHÉ MÍSTO:UZDA NA KONÍKA KTERÉHO JSTE PŘIHLÁSILI
TŘETÍ MÍSTO:OHLÁVKA NA KONÍKA KTERÉHO JSTE PŘIHLÁSILI

PROSÍM PŘIHLAŠTE SE ZÍTRA BUDE NĚCO K PRVNÍMU KOLU!Reálné obrázky BH

27. června 2011 v 21:22 | Rosy
Pěkné reálné
¨
krása
to je mislím PS ale to je jedno je to božííííííí
Oh my got
Boží předělaný Alborozo
Věříte tomu že je to BH???????????? já NE!!!!!!

Dny na ranchi

27. června 2011 v 20:20 | Rosy
Dnes to bylo zajímavé:
Koníci BH:To Rachel a Smarty něco trénovali jako by závot v běhu, Black Stallion a Nut také něco trénovali chodili vznešeně. Mango Cape se něco učil. Akhal skoušel klus na místě. Shasta s Westem trénovali nějaké krásné představení nabo co. Sauth a Legie skoušeli cválat ve stejném kroku bok po boku a oba skákali vedle sebe přes jednu překážku. Treg a Fall skoušeli utáhnout hodně těžké klády.Barbaro a Diablo též dělali to co Smarty a Rachel. Beauty a Garfield pokoušeli pózovat aby byli přitažliví. Appendix a Divoch dělali něco zamilovaného. Bella a Onix dělali něco bláznivého vykopávaní atak podobně. Leny a beautiful dream též něco nacvičovali. Pstružáček tygrovatý s Firem zkoušeli představování dvou divokých koní jak se perou. A Krystal s Rocky skoušeli skákat na místě. To byl jejich prapodivný den.
Lidé
BH:Tom cvičil jako že zvedal činky atd....... Sára běhala po louce a měla tam úmělého koně a zbírala sedmikrásky dělala z nich věnce a pak je házela na toho koně.Kate dělala akrobaci na úmělém koni. Ashly jezdila na Hyeně. Gabriela skákala přes švihadlo před sebou měla úmělého koně a když pětkrát přeskočila přes švihadlo tak potom vyskočila na toho úmělého koně.
Shleich koníci: Ty dělali svou výstavu a pak nacvičovali nějaké představení které bylo božííí.
včera foceno:


Ta fotka se mi líbí zaměřená na trávu!

Možnááá.......

27. června 2011 v 19:34 | Rosy
Ahoj, pokud mi to mamka dovolí tak prodám klisnu z english riding setu je to Traditional. Koupil by si jí někdo? Stála by cca 700Kč

já se nemůžu dočkat.......

27. června 2011 v 16:51 | Rosy
ahoj, v neděli je ten slavný den. A proč slavný? Jedeme se podívat na toho psa jupíííííííííí já se děsně těším. A asi 17.7. 2011 pro něj máma pojede!!!!!!!! se těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A až pojedu někdy ke kamarádce tak ho vezmu sebou a budeme blbnout a postavíme mu překážky.Ani nevíte jakou mám radost.

P.S:Jdou vám psát komentáře? jestli ano pls napište mi na email Sixteen1111@email.cz

Plís

26. června 2011 v 19:27 | Rosy
ahoj, prosím nemusíte ale prosím vás hlásli by jste pro mě? tady? http://silverhooves.blog.cz/1106/nej-palomino-2011-1-kolo#komentare jsem tam se Sauthem a sem číslo tři jak si asi někdo všiml je tam napsáno:
3.) Majitelka Rosy, Ranch Black Horse
Jméno koně: Sauth
Plemeno koně: pintopalomino
Pohlaví koně: Hřebec
Značka koně: Breyer
ale nemusíte

Dneska!!!!!

25. června 2011 v 21:50 | Rosy
Ano dnes 26.6. 2011 slaví náš internetový ranch 1 rok je to neuvěřitelné jak to rychle uteklo!

Hohoo......

23. června 2011 v 20:30 | Rosy
Tak jsem se zůčasnila akce u pompin Německo a mám vybrané dva koníky :-) ale neřeknu jaké řeknu vám to až dorazí xD spolu s fotkami xD :-* ale jsou hezu už se nikde neseženou :-* tušíte? Nee? ono to je težké tam je spoustu koníků kteří se nikde neseženou xD dám nápovědu: Jsou božíííííííí xD ví to jenom Pompin tak to nesmíš nikomu prozradit. je to SCH


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.Nebo také BH?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.Nebo PS?
.
.
.
.
to nikdo nevím jenom Pompin moc se na ně těším no nic to je vše zatím pp

Tyvoho..............

22. června 2011 v 19:40 | Rosy
u nás děsně chčije ale fakt děsně sou tu blesky jako kráva nedá se to popsat zničehonic začal nepopisnej slejvák. hrůůůůůůůůůůůůůůza asi 10vteřin padali i kroupi prostě hnus. jeli sme autem stěrače setřeli a zase na okně byla voda. Teď zase přestalo to mě podrž no. Jinak asi budu mít Chexe a jestli ne tak někoho jiného :-) moc se těším. Teď půjdu udělat dess tak uvidíme jak se bude líbit

No....... tak to

21. června 2011 v 19:04 | Rosy
Jelikož nejsou prachy musím prodat nějaké SCH. děkuji moc pompin že si koupila koníky do 300Kč no tak mi napište jakého by jste chtěli SCH a já bych vám ho prodala ale né ty vzácný ty co sou v prodeji nebo se letos vyřadili. Prosím kupte si něco ke koníkovy dostanete dárek zdarma!!!!!!!!!!!!! zájemci nechť píši na email Sixteen1111@email.cz

hoho......

18. června 2011 v 20:11 | Rosy
No tak jsem něco vymislela. Něco bláznivého. Řekla jsem to našim čelnům a zalíbilo se jim to začne se za pár dní za 2 dny. u nás bude taková tradice. bude se to pořádat dvakrát do roka na jaře a v zimě. zkrátka jmenuje se to hon za pokladem. Já uschovám někde poklady. každý někde jinde, potom dám jednu mapu jednomu členi který dostane ssebou stan spacák a mapu. Podle mapy bude hledat ten poklad. A každý bude mít jinou trasu. Každý si vybere nejlepší koně. Den než začne léto to bude a den před Vánocemi. může to trvat týdny. i měsíce. už teď cvičí na první. Budu to fotit.

Huh..................

18. června 2011 v 15:15 | Rosy
Ahoj, no tak zachvíli jedeme do toho španělska už jenom 21 dní :-) se těšíííííííím musí to být boží až budu u toho moře fotit při západu slunce. Takže beru Westa pstružáčka tygrovatého shastu smartyho a rachel ale musí mí kiki-tysa konečně poslat ten stojánek :-( no nic nevím co psát zatím pp

zase

17. června 2011 v 17:17 | Rosy
zase něco prodám a to tenenessejského mimochodníka. cena 120Kč nepoškozený zájemci nechť píši na email sixteen1111@email.cz poštovné bude záležet na tom jak to budete chtít poslat. dále bych prodala clydeslandskou klisnu za 100Kč trochu odřená n levém předním stehně. foto pošlu emailem.

Prodám!

15. června 2011 v 18:09 | Rosy
Ahoj, jelikož investuji do psa prodím BelLu
Cena je 399Kč zájemci nechť píši na email Sixteen1111@email.cz

Božííííí

14. června 2011 v 17:41 | Rosy
sem se koukala na yotube na agility měchenice tam budu chodit se s vím psem a našla jsem dokonale boží video skoukněte ho celí plís jak ty borderky skáčou půl metru před překážkou a skočejto neschoděj a nic se jim nestane O_O
jo a jestli ta pani ho má tak budeme mít tohoto psa
Daruji fenku - 1

tak........

13. června 2011 v 18:21 | Rosy
tak tady fotka

xD...........

12. června 2011 v 20:49 | Rosy
To štěně taky ee xD protože jsem přehlídla datum a je to z minulého roku xD ale našla jsem někoho nového a navíc je od nás 11Km je to border kolie křížená s německým ovčákem. Ještě dneska by jste tu mohli mít fotky. Je to pes škoda že né fena ale to je jedno bude se jmenovat Denny:-) zatím pp

Takže taky ee......

12. června 2011 v 10:38 | Rosy
Takže ten pes je to fena ale je ke krytí takže ee ale zato toto štěně asi jj ale odběr je koncem října. Je rozkošný a bylo by z něho výborný pes na agility.
Border kolie
já vím malí obrázek ale ten větší nejde zkopírovat.
P.S:Gabriela si oblíbila blacka


Všimli jste si že gabriela je ostříhaná a že je jinak oblečená? Teď vypadá hrozně dospěle

Divoký kůň 2.díl

11. června 2011 v 18:28 | Rosy


John:Dneska je hnusně takže u jezírka nikdo nebude ale pospěš si dělej
Démon:Haha vtípný brzy si to vyměníme já pojedu na tobě


John:Hyjééééé
Démon:Bla bla blááááá


John:nikdo tu není pojď skrátíme si to


John:skooooooooč


John:joooooooooo a teď rychle cucucu


Divoký kůň:Hej ty tam to je moje území


Divoký kůň:Ihned jsi pryč cizinče
neznámí kůň:To tak


Divoký kůň:ííííííííhaháááááááááááá


Neznámí kůň:Hramst


Divoký kůň:Kop


Divoký kůň:Už se sem nevracej

pokračování příště

Prosím.....

11. června 2011 v 15:51 | Rosy
Ahoj, šiřte dál tu soutěž ať je co nejvíce soutěžících ceny budou nějaké věci na koně třeba sedlo toho koně co přihlásíte tak n něj něco dostanete jako cenu a potom dostanete diplom za první místo sedlo
za druhé místo uzda
a za třetí místo ohlávka tak honem honem

Ee......

11. června 2011 v 11:56 | Rosy
takže to štěně nebude protože mi paní vubec neodpovídá.Tak jsem napsala někomu jinému ten za to štěně chce 15tisíc takže ne ale našla jsem krásneho pesana takže ten asi jj pani mi odpověděla pošle mi fota ona už ten inzerát vymazala asi proto že jsem jí psala nže o ní máme zájem takže supr

Podrobnosti k prvnímu kolu.....

11. června 2011 v 11:42 | Rosy
Takže první kolo je krása.
Vyfoťte koníka třeba s pěknou ohlávkou a
jestli jste děkde blízko vody tak můžete ve vodě bylo by to moc pěkné.
Nebo vyfoťte s jezdkyní která jede na krásné vyjíždce ale musí to být perfektně zaostřené
Nebo prostě vyfoťte koně kde bude vypadat krásné třeba při západu slunce.
Prosím přihlaštese přihlášky posílejte na email ranchmagic@seznam.cz

New dessssssssssssssssss

10. června 2011 v 19:06 | Rosy
Máme new dess líbí se vám? Nic moc ale mě se docela líbí :-)

NKM

10. června 2011 v 18:06 | Rosy
Ahoj, pořádám soutěž NKM nejkrásnější kůň měsíce!! Přihlašovat se můžete do 15.června 2011. Přihláška zní takto:
Jméno koně/í:
Vaše přezdívka:
Něco o koni/ích¨
Značka koně/í:
Proč jste přihlásili tohoto/tyto koně:

jsou tři kola a to jsou krása styl a talent talent nafotíte tak třeba při drezůře nebo něco co bude vypadat jako talent.
Omezený počet přihlášených je 5 ale prosím posílejte mi zmenšené fotky děkuji
Přihlášku s fotkami posílejte na email ranchmagic@seznam.cz děkuji

Divoký kůň 1.díl

10. června 2011 v 14:18 | Rosy


John:To je krásný den co Démone? krásný až moc určitě budou nějací divocí koně u mini jezírka tak rychle,hyjé
Démon:Frkk


John:Přidej hochu přidej,takhle nám všichni utečou
Démon:Ííííííííííháá kam ten spěch je vedro koně tam zůstanou déle


John:Dělej ať ti z nohou vlaje oheň
Démon:Ses pos*al ne?


Divoký kůň:Krásný den ale špinavá voda na pití.Že by den bez lovců?


Divoký kůň:Trochu se schladím je vedro


Divoký kůň:to už by stačilo.


Divoký kůň:To né někdo sem jede honem pryč
John:Dělej hon zaním ať ho máme
Démon:Mě těch koní je líto


John:jooo už ho skoro máme hyjééé


John:hyjééééééé
Démon:To nedopadne dobře, já spadnu


John:Nééééééé au Démone slez ze mě ty jsi mě zalehl a schodil do vody


John:Démone stůůůůůůůůj stůůůůůůj zastav!


John:Dělej zastav
Démon:To tak xD


John:to snad né.Já ti ukážu


John:Už tě budu mít


John:A mám tě
Démon:Nééééé


John:Děléééééééj budeme ho mít
Démon:To tak :-P
Divoký kůň:nechytíte mě


Divoký kůň:Ha nechytíte mě


John:Vzdávám to je moc rychlí, ale počkej příště
Démon:Jupíííí


Divoký kůň:Jupíííí já si du cválat dál


Pokračování příště

Ruším.......

10. června 2011 v 10:18 | Rosy
Ahoj,ruším ten příběh koně jsou nej a udělám fotopříběh divoký kůň tady je úvod

Takle jednou jede John na svém koni aby chytili nějakého ivokého koně.
Najednou viděli krásného černého araba jak pije u jezírka tak k němu pomalu šli, ale on je zavětřil a
pádil pryč.John a jeho kůň se za ním rozběhli ale byl moc rychlí takže ho nechytili.
Druhý den se tam vidali zas a znovu ho tam viděli.John sesedl s koně a pomalu k němu šel s ohlávkou v ruce.Nasadil mu ji a zapískal na svého koně aby mohl vodítko přivázat k hrušce.
Tak a měli ho teď už jenm jedno,skrotit ho byl divokýa nešlo to.Dokáže to Joh? Skrotí krásného divokého Araba? To se dozvíte ve fotopříběhu Divoký kůň!
Již brzy.

Uííííííííííííííí.......

9. června 2011 v 19:29 | Rosy
Takže štěňata se už narodila a jsou boží tři holky a tři kuci mi budeme chtít fenku černo bílou.psala tam že jsou trikolorní a černo bílí. no nejsou sladný?
Daruji štěňátka křížence border kolie x NO - 1
cca 25.7. 2011 u nás bude xD

Koně jsou nej-ÚVOD

9. června 2011 v 15:06 | Rosy
Jednou přijde do stáje nová holka a nic o koních neví ale má je ráda.
V ježdění je dobrá ale jednou přijde něco strašného ZÁVODY má trému
před lidmi. Já jsem jí záviděla v tom jak uměla jezdit ale na těch závodech
to dopadlo hůř než se čekalo.Najednou k narozeninám dostala koně
a nic neuměla tak ho darovala jedné hollce která tam jezdila a
toužila po svém koni.Ale takového klidného koně zníčila.
Ale najednou když mě prosila abych se jí o něj postarala
tak jsem šla do boxu toho koně a viděla jakoby byl týraný.
první díl již brzy!!!!!

Ehmm...... no emmm.....

8. června 2011 v 19:51 | Rosy
Tak zase jsem změnila toho psa ale je už to poslední slovo.Chtěla jsem psa na agelety tak jsem jse ptala jedný spolužačky ketrá má 4 psi bígli a v psech e expert tak mi poradila border kolii já souhlasila i máma a navíc od nás jsou ty agelety 10min. takže tam budeme chodit trénovat a soutěžit.Už mám nějakou vyhlídnou,daruje je ano jsou to štěňata teprve se narodí cca 10.června tak jsem té paní napsala jestli by mohli být k odběru 24.7.2011 protože je to den po té co se vracím s ciklotábora a navíc bydlí na Praze 4 takže to máme blízko.Ale je to krýženec s Německým ovčákem ale to snad na ty agelety nebude vadit nebo bychom mohli chodit na nějakou voříškománii nebo co to je soutěž pro psi bez pp nebo ty co jsou kříženci tak spíš to NWM ale takto vypadá matka
daruji štěňátka border kolie x německý ovčák - 1
hezu ne? Takže štěňata budou asi upááááááááá boží

Teda...

8. června 2011 v 12:27 | Rosy
Srry ale sraz je v davli na benzínce(to španělsko)

No tak mě napadlo....

7. června 2011 v 21:42 | Rosy
že jestli by chtěl jet někdo do toho Španělska tak by to šlo ale stojí to 8000Kč pro jednoho pořádá to naše družina a může tam jet kdo chce já tam jedu s mám jsou tam dvoulůžkové a čtyř lůžkové pokoje.Když si představícte jak by se krásně fotilo u moře......ááááách...... sraz je v Paze na Novém smíchově. tak kdyby někdo chtěl. Jestli by jste chtěli jet s rodiči napište mi na email Sixteen1111@email.cz potom bych vám dala adresu družinářky aby jste mohli poslat peníze a potom stačí jen přijet na nový smíchov ještě se ale neví v kolik se tam má bejt ale datum je 8.7. 2011 autobus je s WC,DVD a je poloprázdný. Pokoje mají klimatizace.