Květen 2012

Seabiscuit

28. května 2012 v 12:00 | Rosy
Název: Seabiscuit
Výroba: USA
Rok výroby: 2003
Délka: 140min
Režie:Gary Ross
O filmu: Považován za melého koně co nikdy nevyhraje. Měl pouze 165cm v kohoutku. Měl dobrý původ ale tam kde se narodil to nikoho nezajímalo. Prodali ho ale byl líný. Jediný co mu šlo bylo žraní a povalování na louce. I Když byl malí orpoti ostatním dostihovím koním sežral toho 2x tolik. Ale dosšlo na tréning. Chtěli z něho tu lenost vymlátit a tak běžel celou dobu pod bičem. Brzy byl ale stejně zlí a neovladatelný jako jeho otec Hartrek. Seabiscuita učili prohrávat a dávali ho na levné dostihy 3 letých koní.. Poté ho prodal za pouchých 2 000 dolarů. Koupil ho jeden pán co věřil že ten kůň něco dokáže. Seabiscuit nakonec poznal jednoho skvělého jezdce který byl stejný jako on. Nikdo ho neměl rád a mlátili ho. Hned na začátku si padly do oka. Skvěle si rozuměli až ho nakonec skrotil. Začal vyhrávat a z malýho koně se vyklubal velký šampión.Jenže když jeho jezdec tránoval jiného koně tak spadnul a jeho noha se zahákla ve třmenu a kůň s ním cválal pryč. Najednou tam bylo něco co nešlo překonat. Kůň to objehl ale jezdec do toho narazil plnou rychlostí. Měl hodně roztříštěnou kost v noze a doktor řekl že už nebude moct jezdit. Když jel Seabiscuit jeden dostih s jiným žokejem přetrhl si šlachu a už nemůže běhat. Když už to bylo lepší tak si na něj jeho žokej sedl a že půjdou na vyjížďku v kroku. Ale Seabiscuit se něčeho lekl a cvalem jel pryč. Na poli to roztriskal a bylo to skvělé. Začal se znovu trénovat a oni ho dali na velký dostih s jeho žokejem. Oba dva měli něco z nohou ale oba také měli bojovné srdce. Vyhráli bylo to něco neuvěřitelného...


(NEKOPÍROVAT sama sem to sepisovala;) )

Hoj lidi :D

26. května 2012 v 18:45 | Rosy
Ahoj, tak sem si myslela že se na net nedostanu :D... Měli jsme záchvat smíchu a chovali se jako retardovaný :DD Mám tu Smartyho a Foxíka a Samantha Secíka a Foxíka :). Je tu nuda ve třídě sme 3 holky a 3 DEBILNÍ kluci !!! :D Koukáme na filmi alespoň nějaká zábava tady :D MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC SE NUDIM xD Už abych jela dom :D . No takjá du Samantha mě tu otravuje že chce na FB tak pp ;D

Rosy


Mix. fotek

21. května 2012 v 11:30 | Rosy
Dávám sem vám pár mích fotek ;)
To je vše :) (už jsem nejspíše v lázních béé :D)

Tak lidi čau ;/

20. května 2012 v 20:49 | Rosy
Takže já se s vámi na 4 týdny loučím a mějte se tu :). Myslim že vám stejně moc chybět nebudu taaak coo :DD . No tak pp ;)
můj oblíbenec fandila jsem mu a vyhrál :) Lex v Padoku po závodu :). No když vyhrál tak ukázal zoubky né? :D Je to prostě můj velký oblíbenec v dostizích v Chuchi ;)

Béééé ten krutý den jednou přijde :D

17. května 2012 v 21:14 | Rosy
Mno je to tu v pondělí ( 21.5.) odjíždím se Sam fuč do lázní 200km od tuď béé :D. Budeme tam 4 tejdny takže něco přednastavím ale nevím co :D. Co by jste tu chtěli? Už tu máte přednastavený 2 články a to mix z mích fotek a film Seabiscuit tak to je vše pp :D

Držte palečky prosím :´)

13. května 2012 v 19:41 | Rosy
Ahoj, po lázních bych si chtěla pořídit koníka. Je úplně krásný a úžasný. Je to pětiletý valach stojí 10 000 ale nemůže se na něm jezdit. Jeho bývalí majitel ho mlátil bičem po hlavě takže má špatné zkušenosti :((. Ale kdyby ke mě získal důvěru a já k němu tak by jsme to zvládli. Stejně mi nejde o to na koni jen jezdit. Nejlepší je se o něj starat a vodit ho na procházky :). Pokud se neprodá tak půjde na jatka :´(.Tak tady sem s ním udělala dess a dám si ho na blog ;)

Pročišťuji sbírku

11. května 2012 v 18:22 | Rosy
Ahoj, nedělám to zrovna ráda ale prodám pár breyerů jelikož končím se sbíráním ;). Nechám si jen miláčky ;) . Prosím nepiště komentáře že sem taková a taková to raději nepiště nic ;) foto zašlu na email. Prodávám:
Rachel Alexandra 700Kč
Smarty Jones 1 000
Black Andalusian (Diablo) 850
Affair 720
Fall Glossy 750
Mango Capac 700
Black Beauty 900
Tregoid Jourman: 850
Možná ještě někoho když tak napište a napište kolik by jste za něj dali ;)
můj email: Sixteen1111@email.cz

Klisna Jménem Fashion Good

9. května 2012 v 18:42 | Rosy
Ahoj, tento článek bude o klisně jménem Fashion Good. Je to můj nejlepší kůň na howrse co jsem kdy měla mám a snad i budu mít :).Tato klisna měla ,,,, a ale niní má:
Zboží:
A tyto bonusy: ,,,,,,
V malování sem si udělala 5. prvek ale obávala sem se jí ho dát. Říkala sem si co když to bude země?? Bude to sice můj nejlepší kůň ale nejošklivější kůň na howrse (:D) ale zase sem si říkala co když to bude kov?? To je hodně vzácné. Tak sem jí to dala a díky bohu to byla voda :). Ta klisna mě stála 60 000 a měla tolik vítěství:
Vítězství
Závod ve cvalu0204
Závod v klusu0521
Překážkový dostih039496
Parkurové skákání015511
Drezura0221813
No nechtěla sem jí koupit ale kdyby byla dobrá tak by si to jen vyčítala jak sem blbá že sem jí nekoupila. Nakonec sem jí teda koupila. Nechala sem jí ve složce Moji koně bez chovné farmy. Dávala sem jí na závody a najednou? Přendala sem jí do chovné farmy šampióni. Niní má tolik vítěství:
Vítězství
Závod ve cvalu0274
Závod v klusu0741
Překážkový dostih01315216
Parkurové skákání0192824
Drezura02727
21
Fashion Good budu teď nahrazovat tímto ;)
Takže sem dala v pondělí na její 1. grand prix. Včera sem jí dala o5 a dneska též. Teď už stačí jí dát na grand prix zítra a v pátek a můžeme doufat že vyhraje 1 stužku :)
Bohužel má toto pozadí
Což se k ní nehodí když má ten 5. prvek a je to voda :D Takže mi nic jiného nezbívá než ho koupit za 25 000 :/ no co mám 145 000 :D Je teď celkově oblíbená už 6 lidí se mě ptalo jestli jí nechci prodat za tolik a tolik a k tomu tohle a támhleto :D Ty závody jí hodně proslavili :)
Má i kamaráda a to draka:
Drak
V Budoucnu jí možná prodám ale částka nebude levná ;). Nechci se vychloubat to vůbec ne jen když sem ten článek vyděla u Pompin tak proč nenasat o svém nejlepším koni že? :)
A jak vlastně vypadá?? :D To je podstatná věc :DD
omlouvám se za malí obrázek :/
Pak prodávám za 120 000 koně s 5. prvkem pokud máte zájem napište na Retryrvr
ČT:

Změna

6. května 2012 v 12:30 | Rosy
Ahoj, tákže mám změnu :D Fizz se jako ještě nenarodil bude jiné klisny co brzo přijede a přijede už březí a otec je Smart Chic Olena ze RMHS . myslíme že to bude probíhat takto:
Klisna přijede mi jí dáme do boxu a po cca půl hodině mi mohla porodit :D Takto si to představují u nás :D kdo ví :) Klisná je tmavě ryzá až hnědá s ponožkami a černou hřívou a ocasem. Hřívů má tak středně dlouhou a je to qoater. Bude tu na western pleasure a na westernové rekreační vyjížďky. Popř. i jako školní kůň. Jměnuje se Asasia. Má lysinu a hnědé oči. Určitě je hodná nevyhazuje apod... :) Kate se na ní už moc těší :) Pak by jsme jí chtěli dát na hobby dostihy a hubertovu jízdů. Nadále by byla možná dobrý i na vytrvalé ježdění. O hříběcím jméni ještě popřemýšlíme. Ale určo bude začínat na A nebo S pokud kluk tak na S pokud holka tak na A holka by se jmenovala asi Afrodité nebo Angle a kluk buď Smarty nebo Sacrament nebo Sacramento. Na klisničku i hříbátko se moc těšíme. Holky už připravují box leští ho a bourají vedlejší kde nikdo není aby byl větší a bylo místo na hříbátko. A hned v sobotu pojede na svou 1. LS a to ke kamarádce xD je to jen pro 5 lidí kteří u nás v okolí sbírají BH a beru jen 5 Bh :D Tak uvidíme jak dopadneme :) Asisas se určitě těší až se proběhne po našich velkých pastvinách. A už né s plným bříškem :D ale s menším :D no nic to je vše pp

Pomozte :(

1. května 2012 v 20:30 | Rosy
Ahoj, dneska přivezly do stáje jednoho koně myslím že ho odkoupily z jatek :´(je děsně vychrtlej sotva stojí natož chodí :(((( chtěla bych mu pomoc přispět na něj ale nevím jak :( kdyby někdo měl zájem o nějakého SCH pište :( Jmenuje se Elizabeth je černá. Napadlo mě udělat k jejímu boxu takovou kasu kde by bylo napsáno příspěvek na Elizabethu nebo tak ale tohle :( i vy můžete pomoc koupením nějakého SCH prosím :((


Rosy