Červen 2012

Zítra :)

23. června 2012 v 9:55 | Rosy
Ahoj, tak po dlouhé dobš se zase ozývám :). Zítra už konečně jedu domů a konečně asi budu mít svího koně. Našla sem inzerát že prodají 7 letého valáška a je z Rakovníka což není od nás tak daleko. Pokud by vyšel tak bych byla ta nejšťastnější :D. Ale možná jo :). No jinak Idík a Duník se tu maj asi dobře zatim nic neřikli :D. Na howrse sem rozjela chov jednorožců a už jich mám 13 a to tři hřebce a deset klisen. Chci jich mít tak 20 :D pokud jich budu mít 20 tak pak budu už jednorožce prodávat a necháp si jen těch 20 :D. No to je asi vše nic jiného mě nenapadá :D. Zejtra až budu doma tak snad napíšu ale nwm. No to je vše tak pp a mějte se ;)


Rosy

Ahoj :)

17. června 2012 v 20:47 | Rosy
Ahoj OSka,
tak jak se máte? Dneska to bylo docela dobrý , byli jsme na závodech v parkuru a někteří koně, no prostě nemám slov upa úžasní skokani. Jela tam jedna holka se svojí klisničkou ale oba spadli na jedný překážce. Dívka si narazila ruku a koník trochu pokulhával , ještě že to nebylo nic vážnějšího :). Jinak máme 2 nové přírůstky Idocuse a Red Duna jsou úžasní :).
Stejně už se těším domů až budu blbnout a Akimem :)prej přeskočil plot který měří 160 cm :D
je tu děsný vedro kolem 30°C. No už nevím co napsat :D na howrse mám nového šampiona Brown Snow kterýho mi porodila ta Fashion Good kterou už bohužel nemám skrachovala sem tak sem jí musela prodat :/ prosím přidejte si mě sem Retryrvr :D díky ;).

Rosy